“Sıcak odalarınızdasınız diye densizlik edenlere” dedi ve yaşadıklarını anlattı

“Sıcak odalarınızdasınız diye densizlik edenlere” dedi ve yaşadıklarını anlattı
21.01.2024
A+
A-

Van’ın Bahçesaray Kaymakamı Onur Alimoğlu, gece saatlerinde rahatsızlanan ve yoğun kar yağışı nedeniyle hastaneye gidemeyen 72 yaşındaki vatandaşın imdadına yetişti. Yolda çığ tehlikesi atlatan Kaymakam Alimoğlu, “Sıcak odalarınızdasınız diye densizlik edenlere… Gece 23:00’te yola çıktık sabah 06.00’da eve döndük. Her şey anlatılmaz, her şey paylaşılmaz” dedi.

featured

“Sıcak odalarınızdasınız diye densizlik edenlere” dedi ve yaşadıklarını anlattı

Bahçesaray Kaymakamı Onur Alimoğlu, gece saatlerinde rahatsızlanan ve yoğun kar yağışı nedeniyle hastaneye gidemeyen 72 yaşındaki vatandaş için ekiple birlikte harekete geçti. Yoğun kar yağışına rağmen yola koyulan Kaymakam Alimoğlu, ekiplerle birlikte vatandaşın evine gitti.

21012024170526 48751 15938

EKİBE TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabından gönderi yayımlayan Kaymakam Alimoğlu, “Sıcak odalarınızdasınız diye densizlik edenlere… 72  yaşında hasta vatandaşımızı hastaneye ulaştırmak için gece 23:00’te yola çıktık sabah 06.00’da eve döndük.  Çığ tehlikesi atlattık, aralarında kaldık. Her şey anlatılmaz, her şey paylaşılmaz. Elhamdülillah… Tüm sağlık ekibi arkadaşlarımdan, karayollarındaki, büyükşehirdeki arkadaşlarımızdan ve en zorlu şartlarda görevini yapan kolluk kuvveti arkadaşlarımızdan Rabbimiz razı olsun” diye konuştu.

21012024170424 74948 34899

“Sıcak odalarınızdasınız diye densizlik edenlere” dedi ve yaşadıklarını anlattı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber