Sevdamız Samsun’dan Kadın Cinayetlerine ve Öğretmenlere Yapılan Şiddete Kınama Mesajı

Sevdamız Samsun’dan Kadın Cinayetlerine ve Öğretmenlere Yapılan Şiddete Kınama Mesajı
10.05.2024
A+
A-

Sevdamız Samsun Genel Merkezi, artan kadın cinayetlerine ve öğretmenlere yönelik şiddete tepki göstererek bir kınama mesajı yayınladı.

Mesajda, “Son zamanlarda artan kadın cinayetleri ve öğretmenlere yönelik şiddet olayları bizleri derinden üzmüştür. Bu vahşetlere bir an önce son verilmesi gerekiyor. Toplum olarak bu tür olaylara karşı sessiz kalmamalıyız.” ifadelerine yer verildi.

Genel Merkez Başkanı Nuri Seven, mesajda ayrıca şunları kaydetti:

“Tüm öğretmenlerimizin yanındayız. Toplumsal çöküş karşısında, özellikle toplumun eğitimcileri ve önderleri olan öğretmenlerimizin her daim yanındayız. Bu vahşetlere karşı tüm duyarlı vatandaşları seslerini yükseltmeye ve bu tür olaylara karşı birlikte mücadele etmeye davet ediyoruz.”

Sevdamız Samsun Genel Merkezi, yetkililerden kadın cinayetlerine ve öğretmenlere yönelik şiddete karşı gerekli adımları atmalarını talep etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber