Serhat Türkel ve arkadaşlarından anlamlı yardım

Serhat Türkel ve arkadaşlarından anlamlı yardım
05.05.2020
81
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Atakum ilçe başkanlığında siyasi hayatını sürdürmüş olan Serhat Türkel son günlerde koranavirüs nedeniyle tüm imkanları ile sağlık çalışanlarına destek olmuş ve bu desteğini sürdürmeye devam ettiğini belirtmişti.
Serhat Türkel koronavirüs nedeniyle bu zor günlerde sağlık çalışanlarına otelini tahsis etmişti. Türkel tüm imkanlarımla elimden geleni yapacağım Atakum ve Atakumluların yanında olmaya her zaman devam edeceğini belirten Serhat Türkel ihtiyacı olan kişilere ulaştırılması için arkadaşaları ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Atakum ilçe başkanlığına yardım kolileri ile destek oldu.

CHP İLÇE BAŞKANLIĞIN’dan TEŞEKKÜR
Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe başkanlığı sosyal medya hesabından teşekkür yayımladı; Önceki dönem İlçe Başkan adayımız Serhat Türkel ve arkadaşları tarafından temin edilen yardım kolileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere ilçe örgütümüze teslim edilmiştir. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

95510485 2265352887105038 460448166605488128 n

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber