Serhat Türkel, “Kadınlar ilham kaynaklarımızdır”

Serhat Türkel, “Kadınlar ilham kaynaklarımızdır”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Türkel, “Eğitimde, işgücünde, siyasette, sanatta, sporda ve daha pek çok alanda kadınların gösterdiği başarılar, hepimiz için gurur ve ilham kaynağıdır” dedi.
“KADINLAR TOPLUMU OLUŞTURAN EN GÜÇLÜ HALKIDIR”
CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, yayınladığı mesajında şunlara yer verdi: “Hayatın her alanında varlıklarını ve katkılarını kutladığımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, tüm kadınlara en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bizi biz yapan, emek ve hayat mücadelemizin en değerli yarısı olan kıymetli kadınlar, toplumu oluşturan en güçlü halkadır. Bu bilinçle hareket ederek, kadınların her alanda daha etkin, katılımcı ve söz sahibi olması için üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmenin gayreti içinde olacağız. Projelerimizi hazırlarken her zaman bu anlayışla hareket ettik. Kadınların ve çocukların huzurunu ve mutluluğunu ilk sırada tutacağız” diye konuştu.
“KADINLAR TEMEL TAŞIMIZDIR”
Kadınlara yönelik hizmet ve projelerinin olduğunu söyleyen Serhat Türkel, “Kadınlar; güçlü ve cesur duruşuyla, fedakarlıklarıyla ve sevgileriyle dünyayı güzelleştiren varlıklardır. Onlar ailenin, toplumun ve dünyamızın vazgeçilmez temel taşıdır. Eğitimde, işgücünde, siyasette, sanatta, sporda ve daha pek çok alanda kadınlarımızın gösterdiği başarılar, hepimiz için gurur ve ilham kaynağıdır. Bu duygularla her alanda mücadele eden, ilham veren ve örnek olan tüm kadınlara saygı ve sevgilerimi sunuyor; daha adil, daha eşit ve daha güzel bir dünya için birlikte çalışmaya devam edeceğimize inanıyorum. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!” ifadelerine yer verildi.
IMG 20240306 WA0120
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.