Serhat Türkel dolmuşçu esnafı ile buluştu

Serhat Türkel dolmuşçu esnafı ile buluştu
20.02.2024
A+
A-
Cumhuriyet Halk Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Atakum Minibüsçüler Kooperatifi’nde dolmuşçu esnafı ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Samsun’un Atakum İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Atakum Minibüsçüleri Kooperatifi’nde sabah kahvaltısında minibüsçü esnafı ile bir araya geldi. Atakum Belediye Başkan adayı Serhat Türkel’i Kooperatif Başkanı Yaşar Sungur, yönetim kurulu üyeleri ve minibüsçüler esnafı büyük bir ilgi ile karşıladı.
‘’ÖTEKİLEŞTİRİCİ DEĞİL BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIM ‘’
Samimi bir ortamın yaşandığı kahvaltıda konuşan Türkel, ötekileştirmenin değil birleştiriciliğin olacağı bir dönem olacağını belirterek sözlerine şöyle devam etti, “Benim Atakum aidiyetim eskiden geliyor. Bu zamana kadar hiç kimseyi ötekileştirmedim. Anayasanın ilk 4 maddesinde anlaşabiliyor isek, diğer her şey de anlaşmamız mümkündür. Bu zamana kadar da bunu bilerek, buna inanarak yolculuk yaptım. Genç bir kardeşiniz olarak inanın yukarıda insanların ötekileştirilmesinden aşağı da onların yansımasından memleketteki asıl sorunlarımızın konuşulmamasından dolayı yaşanan birçok sorunun artık konuşulmaz olduğunu görüyoruz. Sen dindarsın, sen dinsizsin sen alevisin sen sunnisin gibi ötekileştirmelerden çok sıkıldım ve herkesin de sıkıldığını da biliyorum. Bütün değerlere saygılı olmak gerektiği bilinci ile yolculuk yaptım. Her değere de saygı duyuyorum ” dedi
‘’HALKIN ADAMI OLACAĞIM ‘’
Her zaman halkın adamı olacağını sözlerine ekleyen Atakum Belediyesi Başkan Adayı Türkel, “Kuracağımız ekibe güvenmenizi istiyorum. Ben halka güveneceğim. Ben halkın içinde, halkın sorunlarını halktan dinleyeceğim. Halk adamı olacağım. Söz veriyorum halkın içinde halk gibi çalışacağım’ şeklinde konuştu.
Kahvaltı sonrası minibüsçü esnafı ile bir süre sohbet eden Serhat Türkel daha sonra minibüs emekçileri ile hatıra fotoğrafı çekildi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber