Maçka ilçesinde 2017 yılında PKK’lı teröristlerin düzenlediği saldırıda Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte şehit düşen 15 yaşındaki Eren Bülbül doğum günü olan 1 Ocak’ta anıldı. Sosyal medyada kullanıcılar “İyi ki doğdun Eren”mesajları paylaşarak şehidimizin doğum gününü kutladı.
Şehit Eren Bülbül, doğum gününde anıldı
![Şehit Eren Bülbül, doğum gününde anıldı](https://haberhas.com/wp-content/uploads/166249043_135344348594327_4986287731276694526_n-700x420.jpg)
Trabzon’da, PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül (15), 1 Ocak olan doğum günü nedeniyle anıldı.
![featured](https://www.bha.net.tr/media/2024/01/166249043_135344348594327_4986287731276694526_n.jpg)
YORUMLAR