Şehidin kardeşine taktığı kravatı hediye etti

Şehidin kardeşine taktığı kravatı hediye etti
19.01.2024
A+
A-

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, 2017 yılında Kilis’te vatani görevini yaparken şehit düşen Bingöllü Uzman Çavuş Ömer Çintay’ın ailesini ziyaret etti….

Resim

Eşi Şerife Şengül Usta ile birlikte şehidin babası Ramazan amcayı ve annesi Fakida teyzeyle bir araya gelen Vali Usta, şehit ailesi ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Şehidin kardeşi Cuma ile tanışan Vali Usta, taktığı kravatı Cuma’ya hediye etti.

Resim

BİZ CUMA İLE ARTIK ABİ KARDEŞİZ

Ziyareti sonrasında duygularını sosyal medya hesabından paylaşan
Vali Usta, “Ziyaretimizde şehidimizin kardeşi Cuma ile tanışma fırsatı buldum, kendisini çok sevdim biz onunla artık abi kardeşiz, bugün taktığım kravatımı çıkarıp Cuma’ya hediye ettim” dedi.

Resim

ŞEHİDİMİZİN AİLESİ BİZE EMANET

Vali Usta, “Vatanın ve milletin birliği, huzur ve güvenliği için görev yaparken hayatını kaybeden şehidimizin değerli ailesi bize emanettir. Bizler, her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanındayız. Şehitlerimizin ailelerini gözetip korumak boynumuzun borcudur” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber