Sarıcaoğlu: Kavak için ne yaptınız diyenler önce gözlerini açıp ilçeyi gezsinler

Sarıcaoğlu: Kavak için ne yaptınız diyenler önce gözlerini açıp ilçeyi gezsinler
29.03.2024
A+
A-

Samsun Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu,”Kavak için ne yaptınız diyenler önce gözlerini açıp ilçeyi gezsinler “dedi.

Belediye Başkanlığı döneminde ilçeye hayal olarak görülen birçok yatırımla buluşturduklarını anlatan Cumhur ittifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu,”Kavak’ı Türkiye’de anonsla işçi arayan tek ilçe haline getirdik. İstihdamla işsizlik sorununu çözdük. Bunu da mı görmüyorlar “diye sordu.

Geyikalan ve Demirci Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Sarıcaoğlu, Kavak için bir tek projesi olmayanlara, ilçeye ne yapıldı ki diyenlere, meydanlarda bol keseden atıp tutanlara Kavak halkının gereken cevabı vereceğini söyledi. Sarıcaoğlu, Mahallelere yaptığı ziyaretlerinde şöyle konuştu:

“Bize ne yaptınız diye soranlar kulaklarını açıp işçi aramak için yaptığımız anonsları dinlesinler. Gözlerini açıp yürüdükleri yollara, düğünlerini yaptıkları salonlara, ailesiyle piknik yaptığı alanlara, çocuklarının oynadığı parklara, ısındıkları doğalgaza, evlerinde akan tertemiz suya baksınlar. Organize Sanayi Bölgemizde çalışan yüzlerce insana baksınlar. İş yok diye gurbete gidenlerin bugün geri dönüp aileleri ile kucaklaşmalarına baksınlar. Önce sokağa çıkıp Kavak’ı gezsinler ilçenin 10 yılda geldiği noktayı görsünler sonra utanmazlarsa öyle konuşsunlar. Bu ilçenin hayal satan siyasetçilere değil hizmete ihtiyacı var. Bizler makama değil hizmete talip olduk ve gereğini de yaptık. Bundan sonra da daha iyilerini yapacağız bunun sözünü veriyoruz. Birileri gibi atıp tutmuyoruz“

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.