resim yükle

Samsunspor’da İrfan Buz istifa etti

Samsunspor’da İrfan Buz istifa etti
27.10.2019
193
A+
A-

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, dün oynanan Sancaktepe FK karşılaşmasının ardından bugün istifa etti.

Yılport Samsunspor konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Yılport Samsunspor Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Sayın İrfan Buz, dün oynadığımız Sancaktepe Futbol Kulübü karşılaşması sonrası istifasını Futbol A.Ş.Yönetim Kurulumuza sundu. Yönetim kurulumuz tarafından istifası kabul edilen Sayın İrfan Buz’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.”

İRFAN BUZ’DAN VEDA MESAJI
Samsunspor’a bu noktadan sonra daha fazla katkı veremeyeceğine inandığını ifade eden İrfan Buz veda mesajında şu ifadelere yer verdi: “2019/2020 sezon başı itibariyle çok önemli bir proje olarak gördüğüm Samsunspor’u hak ettiği yere taşıma sürecine teknik direktör olarak dahil oldum. Yaklaşık 4 aydır bu sürece maksimum katkı vermek için büyük bir heyecan ile çalıştım. Ancak geldiğimiz nokta itibariyle artık kulübümüze katkı veremeyeceğimi düşündüm ve Samsunspor’un menfaatleri doğrultusunda ekibimle birlikte istifa etme kararı aldık. Geldiğim ilk günden beri bana destek veren başkanlarımız Yüksel Yıldırım ve İsmail Uyanık başta olmak üzere Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar tüm yönetimimize ve beni bağrına basan büyük Samsunspor taraftarlarına canı gönülden teşekkür ederim. Futbolda bu tür kararların uygun zamanda alınması gerektiğini düşünüyorum. Geriye namağlup ve iyi bir takım bıraktık. Kalan sürede Samsunspor’a şampiyonluk yolunda tüm kalbimle başarılar diliyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber