Samsunhaber.com’un acı günü

Samsunhaber.com’un acı günü
28.03.2019
A+
A-

Samsun’un Atakum ilçesinde meydana gelen olayda engelli genç Murat Ünlü, samsunhaber.com haber sitesinde editör olarak çalışan ikizi Yunus Ünlü’yü telefonla arayarak intihar edeceğini söyledi.

Yunus Ünlü, kardeşi Murat Ünlü’yü aramaya başladı ve Atakum İskelesine gittiğinde, ikizinin elektrikli sandelyesini görerek kurtarmak için denize atladı.

Olayı görenlerin telaşını fark eden ve o sırada bölgeden geçmekte olan kurbağa adam suya girerek iki genci de denizden baygın olarak çıkardı.

Hastaneye kaldırılan Yunus Ünlü OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybederken, ikizi Murat Ünlü de özel bir hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber