Samsun’da Yeniden Refah Partisinden Miting gibi SKM açılışı

Samsun’da Yeniden Refah Partisinden Miting gibi SKM açılışı

Yeniden Refah Partisi Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Alim Çakır’ın Seçim Karargah Merkezi’nin açılışı Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Avukat Adem Güney’in de katılımıyla gerçekleştirildi.

34174cf7 0b0c 4908 9db4 99a8896b4d7f

Yeniden Refah Partisi Salıpazarı SKM açılışı vatandaşların yoğun ilgisi ve katılımıyla Açık hava mitingine dönüştü.
Yeniden Refah Partisi Salıpazarı SKM’nin açılışına, Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Avukat Adem Güney’in yanı sıra Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı İbrahim Yaşar ve il SKM Başkanı Recep Saraç da katıldı.

19368284 9482 475d b14e e364f1d2925b
SALIPAZARI BENİ BİLİR BEN SALIPAZARI’NI BİLİRİM
Yeniden Refah Partisi Salıpazarı SKM’nin açılışında konuşan Yeniden Refah Partisi Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Alim Çakır, uzun süre Salıpazarı Belediye Başkan yardımcısı olarak görev yaptığını belirterek Salıpazarı’nın bütün köylerini tanıdığını ve Salıpazarı’nın sorunlarını yakından bildiğini belirtti.

c259626a c546 43e8 b22b 9077a11bc3e3
Göreve geldikleri takdirde Salıpazarı’nı Salıpazarlılarla birlikte hak ve adalete dayalı Milli Görüş Belediyeciliği anlayışıyla yöneteceklerini sözlerine ekleyen Çakır, “Salıpazarı beni bilir, ben de Salıpazarı’nı bilirim. Bizim çözülemeyecek hiç sıkıntımız yoktur. Göreceksiniz kangren haline gelen en temel sorunları teker teker çözerek Salıpazarı’nı daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceğiz…” diye konuştu.

fd65b715 e86f 40c9 a03f 6dd001f4bdd0
SALIPAZARI DEĞİŞİMDEN YANA OY KULLANACAK
Daha sonra söz alan Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Avukat Adem Güney de Salıpazarı’nda olmaktan ve Salıpazarlıların yoğun ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, meydanı dolduran kalabalığa, “Artık değişimden yana oy kullanacak mısınız?” diye sordu.

7ebf22db 3b4b 4a05 a524 d57eb2d61256
Yeniden refah Partisi’nin bütün Türkiye’de olduğu gibi Samsun ve Salıpazarı’nda da Milli Görüş Belediyeciliğini hayata geçirmek üzere yola çıktığını belirten Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Adem Güney sözlerine şöyle devam etti, “Yeniden Refah Partisi, cek’lerle cak’larla konuşmasını sevmez. Yapamayacağımız sözleri vermeyiz. Biz yeniden Salıpazarı Belediyesi’nin Salıpazarlılara teslim etmek için, belediye bütçesini doğru bir şekilde yerinde kullanarak, yolsuzlukların önlenmesi, şeffaflığın hem siyasi hem de ekonomik ilke olması, yoksulluğa sadece sosyal destek sağlamakla yetinmeyip kaynak aktararak, Tarım A.Ş’leri kurmak, bütün ilçelerimizin ve bütün köylerimizin potansiyellerini iyi ve yerinde kullanmalarını sağlayarak kalkındırmak için yola çıktık.

7bd4d0d9 2756 43ad a1a4 fa3d7ea930ae
REHAF KENTLER KURACAĞIZ
Her yerde o yörenin halkıyla birlik ve beraberlik içinde bir yönetim ve çözüm üretmek için, karar süreçlerine halkın tam katılımıyla Refah Kentlerini kurmak için yola çıktık. Yeniden Refah Partisi Salıpazarı Belediye seçimini kazanacak. O zaman göreceksiniz bütün Türkiye’ye örnek olacak bir yönetim anlayışıyla ilçemizi en kısa zamanda ayağa kaldıracağız, geçmiş yönetimin yanlış uygulama ve icraatlarından başlayarak bu güzel ilçemizin bütün meselelerini teker teker çözecek, burada yaşayan halkımızın mutluluğu ve refahı için çalışacağız. Biz sokak hayvanlarını sokaklarda başıboş bir şekilde bırakmayacağız. Onları sokaklardan toplayarak bakımlarını aşılarını yapacak, doğal orman alanları oluşturup onların buralarda ömürlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmelerini sağlayacağız. Sokak hayvanlarını insanlarımızı tehdit etmesine son vereceğiz.

ÇALIŞMA BARIŞI TESİS EDECEĞİZ
Buradan Samsun Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına sesleniyorum, en kısa zamanda, göreve gelir gelmez mevcut başkan tarafından sonlandırılan çalışma barışını yeniden oluşturarak hak kayıplarını önleyeceğiz. Özlük haklarını iade ederek personelimizin yüzünü güldüreceğiz…”
Program Yeniden Refah Partisi Salıpazarı SKM açılışının ardından esnaflarla sohbet ve Salıpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Gürsoy’u ziyaretle sona erdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber