Samsun’da Korkutan Tablo Hastanelerde Yer Kalmadı!

Samsun’da Korkutan Tablo Hastanelerde Yer Kalmadı!
26.08.2020
247
A+
A-

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde Koronavirüs hastaları için 6. Covid servisi açılırken, vaka yoğunluğu nedeniyle fakülteye hastalar için yeni yataklar sevk edildi.

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde Koronavirüs hastaları için yatak kalmadı.. 19 Mayıs Tıp Fakültesine Covıd-19 hastaları için çok sayıda yatak getirildi.

Samsun’da Gazi Hastanesi ve Eğitim Araştırma Hastanesinde Koronavirüs yoğunluğu nedeniyle yer kalmadığı, Covıd-19 hastalarının bu nedenle 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edildiği gündeme geldi.

Samsun Gazi ve Eğitim Araştırma Hastanesinde yer kalmaması nedeniyle Korona vakalarının Tıp Fakültesine sevk edildiği bu nedenle fakültede yoğunluk yaşandığı öğrenildi. Tıp Fakültesinde yaşanan Koronavirüs vakaları nedeni ile yeni servisler peş peşe açılırken, bu servislerde tedavi görecek hastalar için de fakülteye yatak sevkiyatı yapıldığı ortaya çıktı.

Samsun’da OMÜ Tıp Fakültesinde Koronavirüs hastaları için açılan 6’ıncı serviste yatak olmaması nedeniyle bu servise konulmak için üniversiteye sipariş edilen takviye yeni yataklar getirildi. OMÜ Tıp Fakültesinde doluluk yaşandığı, yatak kalmadığı, bu nedenle yeni ek Covıd servislerinin açıldığı öğrenilirken, yeni açılan bu servisler için de fakülteye bugün hastalar için yataklar geldi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber