resim yükle

Samsun’da GENÇLİG sona erdi

Samsun’da GENÇLİG sona erdi
14.03.2024
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın düzenlediği 2024 Gençlik Merkezleri Arası Spor Ligi, 81 ilde gençlerin heyecan dolu mücadelesine sahne oldu. Samsun’da Futbol, masa tenisi, okçuluk ve 3×3 basketbol branşlarında gerçekleşen ligde şampiyonluk için kıyasıya rekabet yaşandı.

4 BRANŞTA MÜCADELE ETTİLER

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen 2024 Gençlik Merkezleri Arası Spor Ligi (GENÇLİG), 81 ilde heyecan dolu müsabakalara sahne oldu. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından ilimizde organize edilen futbol, masa tenisi, geleneksel okçuluk ve 3×3 basketbol branşlarında yapılan ligde gençlik merkezleri şampiyon olmak için mücadele etti. Çekişmeli geçen karşılaşmalar sonunda dereceye giren takım ve sporculara ödülleri takdim edildi. 

SPORUN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ

Futbol, masa tenisi ve 3×3 basketbolda dereceye giren takım ve sporcular 24-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Rize’de düzenlenecek olan bölge şampiyonasına katılacak. Geleneksel okçulukta dereceye giren sporcular ise Türkiye şampiyonasında mücadelesini sürdürecek. Gençlik Merkezleri Arası Spor Ligi, gençler arasında sporun birleştirici gücünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Gençlerin yeteneklerini sergiledikleri, dostluk ve rekabetin buluştuğu bu organizasyon, geleceğin sporcularını ve liderlerini yetiştirmek adına önemli bir platform sağlıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber