Samsun’da Batı Çevre Yolu onaylandı!

Samsun’da Batı Çevre Yolu onaylandı!
15.02.2023
136
A+
A-

Samsun’da Çatalçam, Çakırlar ve İncesu mahallelerinin de içinde kaldığı Batı Çevre Yolu’nun İlave ve Revizyon İmar Planı, Büyükşehir Belediyesi meclisinde onaylandı.

Batı Çevre Yolu’yla ilgili imar planı değişikliği ilgili detayları paylaşan Başakn Demir, “Batı Çevre Yolu’yla ilgili bir haberi vereyim Yeşilkent Kavşağı çok yakın zamanda başlayacak inşasına. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı orada ciddi kaymalar var. Jeofizik etütleri yapılması lazım. Yollar noktasında. Çok ciddi para harcayacağız oraya. Yeşilkent Kavşağı ile Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı 40 metreye çıkıyor, Çevre Yolu’na direkt bağlanıyor, bulvara dönüşüyor. Biz şuan da ne yapıyoruz. Kamalı Bulvarı’nda çalışıyoruz. Köprü projesi bitmek üzere. Toybelen’in kenarından Atakum’un üstünden yeni bir bulvar açıyoruz. Atakum trafiğini rahatlatacak” ifadelerini kullandı. ‘Batı Çevre Yolu’nun 211 hektarlık alanını kapsayan ilave nazım, uygulama imar planı ve değişikliği teklifi oy çokluğu ile kabul edildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber