Samsun’da Araç Girişine Kapalı Yol Komediye Döndü!

Samsun’da Araç Girişine Kapalı Yol Komediye Döndü!
07.06.2020
128
A+
A-

Samsun’un Derecik mahallesinde bir sokağın her iki yönden girişine taşıt giremez tabelası asılması şaşkınlık yarattı.

İlkadım İlçesi Derecik Mahallesi Çeşme Sokağı’nın her iki girişine de ‘Taşıt Giremez’ tabelası asılması şaşkınlık yarattı.

Sosyal medyada tartışma konusu olan sokaktan araçlarıyla geçen bazı sürücüler ceza yediklerini iddia ederken, bazı sürücüler de yıllardır aynı yolu kullandıklarını ve hiç ceza yemediklerini iddia etti.

ZHJLQq
KAFALAR KARIŞIK

Söz konusu sokağın iki girişine ‘Taşıt giremez’ tabelası asılmasına mahalle sakinlerinin de anlam veremediği ve ne için takıldığını bilmedikleri öğrenildi. Mahalle sakinleri ayrıca bu karmaşanın giderilmesi için yetkililerden destek beklediklerini ifade etti.

Samsunda Arac Girisine Kapali Yol Komediye Dondu

Kaynak: samsunvehaber

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber