Samsun Üniversitesi personel alımı yapacak

Samsun Üniversitesi personel alımı yapacak
28.02.2022
33
A+
A-

Samsun Üniversitesi 19 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımı Resmi Gazete’de yayımlanırken son başvuru tarihi ise 14 Mart olarak belirlendi.

Samsun Üniversitesi Rektörlüğü bugün yayımladığı ilan ile sözleşmeli kadroda istihdam edilecek 2 teknisyen, 6 büro personeli, 6 destek personeli ve 5 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Atamaya hak kazanan personeller KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olup yazılı ya da sözlü sınav yapılmayacaktır.

BAŞVURU TARİHLERİ
16 sözleşmeli personel alımı için başvurular 28 Şubat – 14 Mart 2022 tarih aralığında yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
Başvuru işlemleri http://www.samsun.edu.tr/ adresinden temin edilecek başvuru formu ve başvuru evrakları ile birlikte Rektörlük Evrak Kayıt Birimine şahsen ya da posta yoluyla yapılabilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?
DMK’nun48. maddesindeki şartları taşımak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Başvuru kılavuzunda belirtilen öğrenim şartlarını taşımak, Ortaöğretim mezunları için KPSS P94, Önlisans mezunları için KPSS P93, Lisans mezunları için KPSS P3 puanına sahip olmak.

(devletpersonelalimi)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber