Samsun Haber Medya Grubu yayın hayatına son verdi

Samsun Haber Medya Grubu yayın hayatına son verdi
05.10.2019
107
A+
A-

Samsun’da bir çok grubu içinde barındıran Haber Medya Grubu 5 Ekim akşamı itibari ile yayın hayatına son verdiğini açıkladı.

Samsun Basın medyasında büyük bir şok gelişme ile bölgenin en büyük gücü olan Haber Medya Gurubu 5 ekim itibarıyla yayın hayatına son verdiğini bütün okuyucularına da teşekkür ettiğini açıkladı.

Haber Medya Grubu’ndan yapılan açıklamada, Türkiye’nin en büyük üç bölge gazetesinden biri olan Haber Gazetesi, Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı olan ve en çok izlenen televizyonu Haberaks TV, bölgenin en çok dinlenen radyosu Haber Radyo, zengin içeriği ile HaberHayat dergisi, zirvede olan internet gazeteciliği ile büyük bir bölgesel medya grubu olan Haber Medya Grubu, bugün itibariyle yayın hayatına son vermiştir. Bölgesel anlamda gücüyle, yurt içi-yurt dışı yayınlarıyla ve kurumsal kimliği ile Türkiye’nin en büyük bölgesel medya gruplarından biri olan Haber Medya Grubu, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkelerinden taviz vermeden, bu zamana kadar yayın hayatına devam etti. Haber Medya Grubu’na daima güvenen, her sabah bayiden gazetede alan, evinde, dükkanında Haberaks TV izleyen, Haber Radyo dinleyerek, aracında seyahat eden, tüm gelişmeleri Haber Gazetesi internet sitesinden takip eden kısacası Haber Medya Grubu’nun bir ailesi olan tüm okuyucularımıza ve dinleyicilerimize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.