Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir basını eleştirdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir basını eleştirdi
11.01.2021
40
A+
A-

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, rüşvetten tutuklanan Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin K. ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir yaptığı açıklamada,” Dosya üzerinde gizlilik kararı var ancak bu kadar bilgi verebiliyoruz. Ancak konuyla ilgili bazı yerel medya organları konuyu mecrasından çıkarıp farklı bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak haksızlığa, hukuksuzluğa, suiistimale asla vermedik ve vermeyeceğiz. Bir kısım arkadaşların algı yaratma çabalarını da görüyoruz, bunlar işe yaramaz. Bizim bu konudaki tutumuz bellidir. Süreçle ilgili belediyemizin teftiş kurulu da şuanda idari soruşturmasını sürdürüyor “dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber