Şahin o iddiaları yalanladı

Şahin o iddiaları yalanladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, başka bir partiden aday olacağı yönündeki iddiaları yalanladı.

Şahin, “Bazı basın yayın organlarında başta adaylık durumum olmak üzere siyasi içerikli haberler yer almaktadır. Bu konularda basınımıza bir açıklamam olmamıştır” dedi.

Başkan Zihni Şahin o iddialarla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.Açıklamada şu ifadelere yer verildi,

“SAYGIDEĞER HEMŞERİLERİM, Bazı basın yayın organlarında başta adaylık durumum olmak üzere siyasi içerikli haberler yer almaktadır. Bu konularda basınımıza bir açıklamam olmamıştır. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığım konusu dahil siyasi gelişmeler hakkında herhangi bir açıklama yapmam gerektiğinde saygıdeğer hemşerilerimizi en açık şekilde bilgilendirmek görevim ve boynumun borcudur. Samsunumuza ve insanlarımıza sevdalı birisi olarak böyle bir anlayışın sahibiyim.Benim anlayışıma göre Siyasi partilerimiz demokrasimizin teminatı ve vazgeçilmez unsurlarıdır. Önce Bafra Belediye Bakanlığı sonrada Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığımız sırasında insanlarımıza ve şehrimize hizmet ederken hiçbir hemşerimin siyasi görüşüne bakmadım. Tek derdim hizmet etmek olmuştur. Samsunlu hemşerilerimin bu anlayışımı bildiğini ve inandığını görmekteyim. Bundan çok mutluluk ve onur duymaktayım.Bu vesileyle tüm hemşerilerime çok teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.