Şahin: Daima sizin yanınızda olacağım

Şahin: Daima sizin yanınızda olacağım
28.03.2019
A+
A-

Samsun’da, Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, belediye personeliyle bir araya geldi. Şahin, “Herkesin içi rahat olsun, daima sizin yanınızda olacağım” dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Atakum Belediyesi personeliyle bir araya geldi. Şahin, belediye çalışanlarına, “İçiniz rahat olsun. Daima sizinle birlikte olacağım” dedi.

‘GÖNÜL KIRMAYA DEĞİL YAPMAYA GELİYORUZ’

Başkan Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın belediye personeli için düzenlediği veda yemeğine katılarak işçi ve memurlarla buluştu. İshak Taşçı’nın bazı personele teşekkür belgesi ve plaket takdim etmesi ve yaptığı konuşmanın ardından söz alan Zihni Şahin, “Her zaman dediğimiz gibi gönül kırmaya değil, gönül yapmaya geliyoruz. Personelimizin içi rahat olsun, çalışanın her zaman yanında olduk, Atakum’da da öyle olacak” diye konuştu.

‘BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDE YOLA DEVAM’

Belediye personelinin ayakta alkışladığı konuşmasında Başkan Zihni Şahin, ayrıca şunları söyledi:

“Atakum’a yaptığınız hizmetlerden dolayı hepinize gönülden teşekkür ediyorum. İshak başkanın bundan sonra daha güzel görevlere geleceğine inanıyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Ağabey-kardeşlik bağımızı devam ediyor. Seçildiğimde burada dayanışma içinde yolumuza devam edeceğiz. Benim anlayışımda insanları ötekileştirme yok. Seçildiğimizde burada inşallah Atakum Belediyesi olarak birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edeceğiz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber