RTÜK Başkanı Şahin, birim amirleriyle yeni dönemi konuştu

RTÜK Başkanı Şahin, birim amirleriyle yeni dönemi konuştu
23.10.2023
A+
A-

RTÜK Başkanı Şahin, birim amirleriyle yeni dönemi konuştu

Yeniden Üst Kurul Başkanı seçilen Ebubekir Şahin, Türkiye’de yayıncılık alanının çok daha zenginleştirilmesi için çalışılacağını söyledi.

Radyo ve Televizyonlar için yeni yayın dönemi başlarken RTÜK’te de Üyelik ve Başkanlık seçimlerinin tamamlanmasıyla yeni bir döneme girildi.

TBMM’de ikinci Üyelik dönemine başlayan Şahin, geçtiğimiz hafta Üst Kurul Üyelerinin tercihiyle 4. kez Başkanlık koltuğuna oturdu.

Şahin, birim amirlerini topladı.

Üst Kurul toplantı salonunda daire başkanlarıyla bir araya gelen Şahin, gelecek dönemde Türkiye’nin yayıncılık alanının zenginleştirilmesi için çabalayacaklarını dile getirdi.

Önceki Başkanlık döneminde 4 yılı aşkın bir süredir uyumlu bir çalışma ortamı oluşturulduğunu belirten Ebubekir Şahin, internet ortamından isteğe bağlı yayıncılık faaliyetleri gibi yeni alanların RTÜK bünyesine dâhil edildiğini hatırlattı.

Düzenleme ve denetleme faaliyetlerinin hızlı ve etkin olarak gerçekleştirildiğinin altını çizen Şahin, paydaş kurumlarla işbirliğinin artarak devam edeceğinin sinyallerini verdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber