Rektör Ünal’dan Bağışçı Akif Arslan’a Teşekkür Ziyareti

Rektör Ünal’dan Bağışçı Akif Arslan’a Teşekkür Ziyareti
06.07.2021
A+
A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Bafra Kampüsü ile ilgili Bafra İşletme Fakültesinde yapılacak İstişare Toplantısı öncesinde, Üniversitenin bağışçılarından Akif Arslan’la iş yerinde bir araya geldi.

Bafra merkezindeki iş yerini ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Ünal, yaptıkları bağışlar ve OMÜ’ye duydukları güven için bağışçı Akif Arslan ve ailesine, Üniversite adına şükranlarını sundu.

Yapılan bağışların Samsun ve bölge açısından çok önemli olduğuna ve katma değer yarattığına dikkat çeken Rektör Ünal, OMÜ’nün de bu güveni boşa çıkarmamak için canla başla çalıştığını vurguladı.

Rektör Ünal “OMÜ’nün vizyon ve misyonunda gelecek ve yatırım odak nokta olarak yer alıyor” 

OMÜ’nün vizyon ve misyonunda geleceğin ve yatırımın odak nokta olarak yer aldığına işaret eden Rektör Ünal, gösterilen fedakârlığın da bu amaca hizmet ettiğinin altını çizerek Arslan ailesine minnettar olduklarını dile getirdi.

OMÜ’nün, Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olduğuna vurgu yapan bağışçı Akif Arslan ise ailece Üniversiteye bağış yapmaktan duydukları memnuniyet ve mutluluğu ifade ederek bu bağışlarla Türkiye’nin bilimi, teknolojisi ve kültürüne, dolayısıyla da yarınlarına yatırım yaptıklarını kaydetti.

Bağışçı Arslan “Bu emeklerin yakın gelecekte karşılık bulacağına inanıyoruz”

Bağışın ve paylaşmanın, en önemli erdemlerin başında geldiğini belirten Akif Arslan, OMÜ’ye güvendiklerini ve yakın gelecekte bu emeklerin karşılık bulacağına inandıklarını sözlerine ekledi.

Ziyaret sonunda Rektör Ünal, bağışçı Akif Arslan’a Üniversitenin sembolik olarak vefasını simgeleyen hediyeleri takdim etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber