Rektör Ünal, Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’ı Ağırladı

Rektör Ünal, Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’ı Ağırladı
30.06.2021
A+
A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Genel Başkanı Ali Yalçın’ı makamında ağırladı.

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmeye; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cengiz Batuk, Prof. Dr. Fehmi Yazıcı ile Genel Sekreter Prof. Dr. Hüseyin Gençcelep, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı aynı zamanda Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı    Soner Can Tufanoğlu, Eğitim-Bir-Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Tevfik Yılmaz Demir ile Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever de eşlik etti.

Görüşmede; sendikal çalışmalar ile bu yöndeki görüş ve öneriler ele alındı.

Nazik ev sahipliği için Rektör Ünal’a teşekkür eden Genel Başkan Yalçın, OMÜ ile diyalog ve iş birliğine önem verdiklerini, kamusal yararı ve çalışanların haklarını önceleyerek faaliyetlerini sürdüreceklerini belirtti.

Görüşmede Rektör Ünal da gerek akademik gerekse idari çalışanlarıyla büyük bir aile olan OMÜ’nün diğer kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi sivil toplum örgütleriyle de ilişkilerde her zaman faal olacaklarını söyledi.

Görüşme sonunda Rektör Ünal, Yalçın’a Üniversitenin hediyesini takdim ederken, Yalçın da kitap armağan etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber