resim yükle

Rektör Ünal, Eğitim-İş Sendikası Samsun Şube Başkanını Konuk Etti

Rektör Ünal, Eğitim-İş Sendikası Samsun Şube Başkanını Konuk Etti
23.02.2022
A+
A-

Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim-İş) Samsun Şube Başkanı Volkan Erken ve Yönetim Kurulu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamındaki görüşmede Şube Başkanı Volkan Erken, Sendikanın faaliyetleri ve projelerine dair bilgiler vererek ziyaretlerle kurumsal iş birliği alanlarını büyütmeye ve genişletmeye çalıştıklarını dile getirdi. Şube Başkanı Erken ayrıca, yükseköğretimdeki gelişmeler ve beklentilere ilişkin Rektör Ünal ile istişarede bulundu. 

Ziyarette duyduğu memnuniyeti bildiren Rektör Ünal da OMÜ’deki gelişmeler ve yakın dönemde gerçekleşecek Orta Karadeniz Kariyer Fuarı (OKAF’22) ile TEKNOFEST 2022 hakkındaki hazırlıkları konuklarıyla paylaştı.

Eğitim-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Volkan Erken, Samsun’un iki büyük fuarla yakından izleneceğini belirterek, OMÜ ailesine bu süreçte başarılar dilerken konukseverliği ve paylaşımları için Rektör Ünal’a teşekkürlerini iletti.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber