Polat çifti soruşturmasında serbest bırakılan 4 şüpheli için savcılıktan itiraz

Polat çifti soruşturmasında serbest bırakılan 4 şüpheli için savcılıktan itiraz
07.11.2023
A+
A-

Polat çifti soruşturmasında serbest bırakılan 4 şüpheli için savcılıktan itiraz

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla Engin Polat ve Dilan Polat’ın da aralarında bulunduğu şüpheliler hakkında başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve adli kontrolle serbest bırakılan 4 kişi için itirazda bulundu.

Soruşturma, Engin Polat ve Dilan Polat’ın da aralarında yer aldığı şüphelilere yönelik “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi” kanunlarına muhalefet suçlamalarıyla yürütülüyor. Şu ana kadar 14 şüpheli tutuklanmış durumda.

Ancak, savcılık tarafından adli kontrolle serbest bırakılan G.Y, Y.A.D, B.G. ve C.G. isimli 4 şüpheli için yapılan serbest bırakma kararına itiraz edildi. İtirazın ardından şüphelilerin durumu yeniden değerlendirilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber