Piazza’dan ‘15 Temmuz Şehitleri’ni Anma Sergisi

Piazza’dan ‘15 Temmuz Şehitleri’ni Anma Sergisi
13.01.2017
126
A+
A-

Açıldığı günden bu yana Karadenizlilerin yaşam merkezi olan Piazza, Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan ‘15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Zaferi Resim Sergisi’ni ziyaretçileri ile buluşturacak.

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 12 Ocak tarihinde açılacak olan resim sergisi ile tüm ziyaretçilerini 15 Temmuz Şehitleri’ni anmaya çağırıyor. Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin, ağır bir demokrasi imtihanından geçen milletimize destek olmak amacıyla hazırladığı resim sergisi 15 Ocak tarihine kadar Piazza’da gezilebilecek.
‘15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Zaferi Resim Sergisi’nde Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi’nin 10, 11 ve 12’inci sınıf öğrencilerinin kolaj, guaj, akrilik, baskı ve karakalem tekniklerinde yapılan 20 adet resim çalışması yer alacak.

samsun-piazza-avm

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber