Özdemir’den çat kapı ziyaret

Özdemir’den çat kapı ziyaret
17.03.2019
57
A+
A-

Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, 31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında ilçe merkezinde mahalleleri ziyaret etti.

Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, Havza İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, gençlik kolları, kadın kolları ve belediye meclis üyesi adayları ile Yeni Mahallede çat kapı evleri ziyaret ederek destek istediler.

Mahalle sakinleri ile tek tek sohbet ederek destek isteyen Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir 31 Mart için destek isteyerek, “AK Parti Belediyeciliği ile 15 yıldır önemli hizmetlere imza atıldı. Bugüne kadar Samsunumuza ve ilçemize çok önemli yatırımlar yapıldı. Yeni dönemde bizler de çıtayı daha yukarılara taşıma gayretinde olacağız. Amacımız tüm projelerimiz ve hizmetlerimizde milletvekillerimiz, teşkilatımız, mahalle muhtarlarımız, belediye meclis üyelerimiz ve elbette siz kıymetli hemşerilerimizin katkısını almak. Hangi mahallemizin hangi sokak ve caddemizin neye ihtiyacı varsa bir bir tespit ederek yeni dönemde projelerimiz ile bu sorunları çözmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.