Onur Önal, Sosyal Güvenlik Müşavirleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı seçildi

Onur Önal, Sosyal Güvenlik Müşavirleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı seçildi
22.10.2023
A+
A-

Onur Önal, Sosyal Güvenlik Müşavirleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı seçildi

Sosyal Güvenlik Müşavirleri yeni bir döneme adım atmaya hazırlanıyor. Türkiye Genelinde Sosyal Güvenlik Müşavirliği üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen katılımla ,Sosyal Güvenlik Müşavirleri Dayanışma Derneği’ni kurarak Onur Önal Genel Başkanı seçildi. Sosyal Güvenlik Müşavirlerinin yeni lideri seçilen Onur Önal açıklamada şunları söyledi:

“Ülke genelinde Sosyal Gücenlik Müşavirlerinin bir araya gelerek , Genel Başkanlığı şahsımı layık görmelerinin büyük bir onur ve sorumluluk olduğunu ifade etmek isterim.

Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği olarak, üyelerimizin ve toplumun sosyal güvenlik konularında bilinçlenmesi, bilgi sahibi olması ve doğru yönlendirilmesi için çalışıyoruz. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirebilmek adına yeni dönemde derneğimizi daha da güçlendirmek, üyelerimizin mesleki gelişimine katkı sağlamak ve sosyal güvenlik sisteminin güncel gelişmelerini takip ederek üyelerimizi bilgilendirmek için çaba sarf edeceğiz. Sosyal Güvenlik Müşavirliği mesleğinin kaidelerini belirlemek üzere , Sosyal Güvenlik Müşavirleri Odası ve yasalaşması için hükümetle görüşmelere başlayacağız.

Ülkemizin sosyal güvenlik sistemi, her geçen gün değişen ve gelişen bir yapıya sahiptir. Bu sürekli değişim ve dönüşüm sürecinde Sosyal Güvenlik Müşavirleri olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Derneğimizin misyonu doğrultusunda, sosyal güvenlik alanında daha güçlü, daha bilgili ve daha donanımlı bir toplum oluşturmak için elimizden geleni yapacağız.

Bu vesileyle, Sosyal Güvenlik Müşavirleri Dayanışma Derneği’nin tüm üyelerine, yönetim kuruluna ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yeni dönemde birlikte başarılı projelere imza atacağımıza olan inancımız tamdır. Sosyal güvenlik konularında toplumumuzu bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek adına birlikte çalışarak daha aydınlık bir geleceğe ulaşacağımıza inanıyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.