Ömer Gürsoy’dan TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı’ya Ziyaret

Ömer Gürsoy’dan TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı’ya Ziyaret
17.01.2024
A+
A-

Ömer Gürsoy’dan TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı’ya Ziyaret

TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy ile Kurul Üyeleri Ümran Başar ve Musa Çiçek, TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı’yı ziyaret etti.

Görüşmede TRT Genel Müdür Yardımcısı Hasan Öymez, TRT Spor Koordinatörü Hakan Altürk ve TRT Spor Müdürü Erhan Seven de hazır bulundu.

Görüşmede Gürsoy, TFF’nin ülkemizde engelliler futbolu ile yollarının kesiştiği 2006 yılından itibaren bugün geldiği noktanın canlı tanığı olan ve bunu da kamuoyuna taşıyan TRT ailesine teşekkür etti.

Gürsoy, TFF’nin engelliler futbolundaki stratejik planı hakkında da bilgi verdi.

TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı da TFF’nin bu ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ve engelliler futbolu konusunda TFF ailesinin gösterdiği çabanın çok değerli olduğunun altını çizdi.

Sobacı, ayrıca geçmişte olduğu gibi gelecekte de engelliler futbolunun ve diğer engelli branşlarının yayınlanması konusunda TRT’nin öncü rolünü sürdüreceğini belirtti.

Gürsoy, görüşme sonrası TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, TRT Genel Müdür Yardımcısı Hasan Öymez, TRT Spor Koordinatörü Hakan Altürk ve TRT Spor Müdürü Erhan Seven’e A Millî Takım forması takdim etti

IMG 9674

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber