Oktay Avcılar’a gazetecilerden ziyaret

Oktay Avcılar’a gazetecilerden ziyaret
06.05.2024
A+
A-

AK Parti’nin her kademesinde görev yapan son olarak İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı olan 36 yaşındaki genç siyasetçi Oktay Avcılar’a gazetecilerden ziyaret.

Samsunhaberajansi imtiyaz sahibi Ünal Yavuz, samsunhaber.com sahibi Erdal Şencan ve Haberhas sahibi Hasan Benzer’i mekanında ağarlayan Avcılar; “Bu şehrin güçlü yerel medyası biz siyasetçileri memnun ediyor.” dedi.

Samsun’un özlemlerini, beklentilerini ve sorunlarını her platformda dile getiren medya mensuplarının önemli bir görevi ifa ettiğini söyleyen Avcılar; “Samsun basını bizim gözbebeğimiz. Bizler siyasetçi sizler gazeteci olarak bu şehir için kendi alanlarımızda hep birlikte mücadele ediyoruz. Tek bir hedefimiz var. O da güçlü Samsun’dur.” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber