Öğrenciler hayallerindeki Tekkeköy’ü resmetti

Öğrenciler hayallerindeki Tekkeköy’ü resmetti
11.05.2018
146
A+
A-

Tekkeköy Belediyesi Sevgi Tekkesi ve Saklı Bahçe Sosyal Tesisleri tarafından düzenlenen ‘Hayalimdeki Tekkeköy ve Yaşadığım Yer Tekkeköy’ adlı iki kategoride düzenlenen resim yarışmasının ödül töreni yapıldı.

Tekkeköy Belediyesi Sevgi Tekkesi Sosyal Tesislerinde düzenlen resim yarışması ödül törenine Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadullah Kalaycı, İlçe Emniyet Müdürü Aydın Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, Tarım Müdürü, Mal Müdürü, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Çocuklarımızın Hayallerinden İlham Alıyoruz

Programda bir konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Çocuklarımızın hayallerinden ilham alıyoruz. Gelişen, değişen, büyüyen ve her geçen gün daha da güzelleşen ilçemize kazandırmış olduğumuz Sevgi Tekkesi ve Saklı Bahçe Sosyal Tesislerimiz tarafından düzenlenen ‘HAYALİMDEKİ TEKKEKÖY ve YAŞADIĞIM YER TEKKEKÖY’ konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize bugün düzenlediğimiz programda ödüllerini verdik. Herkesin hayallerini süsleyen yaşamak istediği bir yer vardır. Bizlerde Tekkeköy Belediyesi ailesi olarak ilçemizde yaşayan elli bir bin ferdimiz ile ilçemizin nasıl daha iyi bir yer olabilir düşüncesi çerçevesinde herkesin fikirlerini önemseyerek geleceğimize yön veriyoruz. Özellikle yarınlarımız olan evlatlarımıza daha güzel bir Tekkeköy bırakabilmek maksadıyla tüm ekiplerimiz ile dur durak bilmeden ter döküyoruz.

Resim Yarışmasında Öğrencilerimiz hayallerini ortaya koyuyor

Sevgi Tekkesi ve Saklı Bahçe Tesislerimiz tarafından düzenlenen ‘HAYALİMDEKİ TEKKEKÖY ve YAŞADIĞIM YER TEKKEKÖY’ konulu resim yarışmasında maksat öğrencilerimizi yarıştırmak değil aslında onların hayallerini süsleyen yaşamak istedikleri ilçeyi ortaya koymaktır. Bunu da yaptığımızı inanıyoruz. Bu yarışmanın kazananı bu yarışmaya katılan resim yapan tüm emek harcayan tüm öğrencilerimizdir. Bu güzel etkinliğe katılan protokolümüze, hazırlanmasında emeği geçen herkese ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Programda protokol üyeleri dereceye giren öğrencilere bisiklet, tablet, sukutur, eğitim seti başta olmak üzere bir çok hediye verdi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber