resim yükle

Ödüllerle Dolu Projede Başvurular Devam Ediyor

Ödüllerle Dolu Projede Başvurular Devam Ediyor
20.06.2024
A+
A-

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Birbirinden güzel hediyeler çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyor”

Canik Belediyesi’nin çocukları ve gençleri ödüllerle buluşturduğu ‘Haydi Güle Oynaya Camiye Gel’ projesi için başvurular kabul edilmeye devam ediyor. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede gelenek haline getirdikleri ‘Haydi Güle Onaya Camiye Gel’ projesiyle, çocukların ve gençlerin verimli bir yaz tatili dönemi geçirmelerine katkı sağlayacaklarını ifade etti. Başvurular 25 Haziran 2024 tarihine kadar, camiyegel.canik.bel.tr internet adresi üzerinden alınmaya devam edecek. 

 

Son Gün 25 Haziran 

Çocukların ve gençlerin yoğun ilgisi eşliğinde ‘Haydi Güle Oynaya Camiye Gel’ proje başvuru sürecinin devam ettiğine işaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Bu yıl da Haydi Çocuklar Güle Oynaya Camiye Gel projemizle çocuklarımızın mutluluğuna ortak olacağız. Onları birbirinden güzel hediyelerle buluşturacak, verimli bir yaz tatili süreci geçirmelerine katkılar sağlayacağız. Her zaman olduğu gibi, proje sürecinde de çocuklarımızla ve gençlerimizle bir araya geleceğiz” dedi. 

 

Göz Alıcı Ödüller 

‘Haydi Güle Oynaya Camiye Gel’ projesinde yer almak isteyen katılımcılar camiyegel.canik.bel.tr internet adresi üzerinden, proje hakkında detaylı bilgi ve katılım şartlarına ulaşılabiliyor. İlkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde eğitimlerini sürdüren öğrencilerin başvurularının kabul edildiği projede kırtasiye seti, taşınabilir oyun konsolu, video oyun konsolu, akıllı saat, bisiklet ve kulak üstü bluetooth kulaklık ödülleri verilecek. 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.