NERİMAN SAĞLAM Milletvekili Aday Adaylığı Resmi Başvurusunu Yaptı

NERİMAN SAĞLAM Milletvekili Aday Adaylığı Resmi Başvurusunu Yaptı
08.05.2018
135
A+
A-

Salıpazarı İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği geniş katılımlı toplantı ile milletvekili aday adayı olacağını açıklayan Neriman Sağlam, bu gün partisinin Ankara Genel Merkezinde resmi başvurusunu yaptı.

Samsun’un Salıpazarı İlçesinde tek kadın aday olma özelliğini taşıyan Sağlam, yaptığı kısa açıklamasında, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dileyen Sağlam; “Bu gün ülkeme hizmet için çıktığım milletvekili olma yolunda ilk adım olan aday adaylığı resmi başvurumu yaptım.

İnşallah bu seçimlerde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı, partimizi de 1. parti yapacağımıza inancım tam, bunun için de özveriyle çalışacağım. İYİ Parti’nin neferleri olarak en büyük arzumuz, ileri demokrasi ile yönetilen hukukun üstün olduğu güçlü bir Türkiye inşaa etmek” dedi. Neriman Sağlam , resmi başvurunun ardından Genel Merkezde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber