Necattin Demirtaş küçük Efe’nin isteğini kırmadı

Necattin Demirtaş küçük Efe’nin isteğini kırmadı
24.04.2020
A+
A-

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş İlkadım Belediyesine ulaşarak oyuncak araba istediğini söyleyen Raşit Efe Şen’i kırmadı ve hediyesini Vefa Timi ile gönderdi. Küçük Efe’ye Vefa Timi hediyesini verirken görüntülü olarak arayıp 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını da kutlayan Başkan Demirtaş “çocuklarımızın böyle bir günde gülümsediklerini görmek bizlerin en büyük mutluluğu” dedi.

RAŞİT EFE İLKADIM VEFA TİMİ DUYGULANDIRDI
İlkadım Belediyesi Çözüm Merkezini ağlayarak arayıp oyuncak arabası olmadığını ve 23 Nisan’da oyuncak araba istediğini söyleyen Raşit Efe Şen; “Ben ailemin haberi olmadan sizi arıyorum bana Necattin Demirtaş başkanımız oyuncak araba alabilir mi? Bir de kız kardeşim için oyuncak bebek istiyorum 23 Nisan’da en çok isteğim şey oyuncak araba” diyerek talebini iletti. Bunun üzerine talebi değerlendirerek hemen harekete geçen Vefa Timi ekibi Efe’nin hediyesini teslim ettiler. Küçük Efe bunun üzerine Vefa Timine ve kendisini görüntülü olarak arayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür etti.

“TÜM ÇOCUKLARIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLARIM”
TBMM’nin kuruluşunun 100. yıl dönümünde çocuklarla bir araya gelememekten dolayı burukluk yaşadığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Bu 23 Nisan’ı evlerimizde kutlamak durumunda kalsak da belediyemizin ekipleri çocuklarımıza ulaşarak taleplerini karşılamak için görevlerini başındalar. Küçük Efe’de bu önemli günde çözüm merkezimizi arayarak bizden hem kendine hem de kız kardeşine bir hediye istediğini söyledi.

Biz de 10 yaşındaki evladımızı kırmadık ve hediyelerini ekiplerimizle birlikte gönderdik. Hediyesini teslim ederken de görüntülü arayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlama fırsatı bulduk. Bu vesile ile bütün dünya çocuklarının tek bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlar 23 Nisan akşamı saat 21:00’da balkonlardan İstiklal Marşımızı okumaya davet ederim” diye konuştu.

fdsdastt

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber