Minikler, 2 Günde Dünyayı Gezecek!

Karadenizlilerin buluşma noktası Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçilerini “Cem Amca ve Baba Dodo” ile birlikte dünyayı keşfe çıkartacak.

29.12.2016
147
A+
A-

Karadenizlilerin buluşma noktası Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçilerini “Cem Amca ve Baba Dodo” ile birlikte dünyayı keşfe çıkartacak. 30-31 Aralık tarihinde gerçekleşecek etkinlikte Piazza’nın minik ziyaretçileri Meksika ve Güney Afrika’yı tanıma fırsatı bulacak.
Küçükten büyüğe herkesin gönlünce eğlenebildiği birbirinden renkli aktivitelere imza atan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “Cem Amca ve Baba Dodo ile Dünyayı Geziyoruz” etkinliğinde minik ziyaretçilerine Meksika ve Güney Afrika’yı tanıma fırsatı sunacak. Piazza’nın minik ziyaretçileri; Meksika ve Güney Afrika’nın tarihini, kültürünü ve güzelliklerini öğrenirken ülkelerin çocuk oyunlarını oynayıp, şarkılarını da söyleyerek eğlenceli anlar yaşayacak.
Piazza’da 30-31 Aralık tarihlerinde saat 16.00 ve 18.00’da toplamda 4 farklı seans olarak gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar, rehberleri Cem Amca ve onun eğlenceli kuklası Baba Dodo ile keşfe çıkacak.

minikler-2-gunde-dunyayi-gezecek

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber