Milletvekili Muammer Avcı Zonguldak’ta

Milletvekili Muammer Avcı Zonguldak’ta
03.11.2023
A+
A-

Milletvekili Muammer Avcı Zonguldak’ta

Alaplı Çarşı’da esnaf ziyaretleri yoğun programına başlayan Vekil Avcı, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Ardından Anadolu Engelliler Birleştirme Derneği Alaplı Şubesi ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alaplı Şubesi’ni ziyaret eden Vekil Avcı, Alaplı Kaymakamlığı’nda Kaymakam Selçuk Köksal ve önceki dönem Alaplı Belediye Başkanı Ekrem Yazıcı’ya da bir araya geldi.

2 1

Ziyaretler için değerlendirmelerde bulunan Avcı İl Başkanlığımız tarafından Cumhuriyetimizin 100.Yılı sebebiyle düzenlediği ” Yüzyüze 100 Program” kapsamında Zonguldak ’ımızı ilçe ilçe dolaşmaya devam ediyoruz. Bugün, İl Başkan Yardımcımız Hüseyin Eroğlu, İlçe Başkanımız Altan Güngör ile birlikte Alaplı Çarşı’da esnafımızla bir araya geldik, vatandaşlarımızla kucaklaştık. Göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı her bir hemşehrimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

3

Ziyaretlerde Milletvekili Avcı’ya, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Eroğlu, İlçe Başkanı Altan Güngör ve teşkilat mensupları eşlik etti.

54

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber