MHP Samsun tam kadro TBMM’ye gitti

MHP Samsun tam kadro TBMM’ye gitti
19.10.2022
60
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi – MHP Samsun İl Başkanlığı, İl Başkanı Abdullah Karapıçak öncülüğünde tüm teşkilat yöneticileri ve üyelerin katılımıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlenen MHP Grup Toplantısına katıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlenen MHP Grup Toplantısına tam kadro katılım gösteren MHP Samsun teşkilatları İl Başkanlığının organizasyonu ve İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın öncülüğünde İl ve İlçe Ülkü Ocakları Başkanları, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Kadın Koordinasyon Kurulu Üyeleri tam kadro katılım sağladı.

MHP Grup toplantısına katılım sonrasında açıklama yapan Abdullah Karapıçak; “MHP Samsun olarak tüm il ve il teşkilatlarımız, Ülkü Ocakları İl ve İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimiz, KAMUSEN İl Başkanımız ve bağlı Sendika Şube Başkanlarımızın geniş katılımıyla Başkanlığını Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin yaptığı MHP Grup toplantısına katılım sağlamak için Ankara’ya intikal ettik. TBMM’de düzenlenen grup toplantısına Samsun olarak tam kadro katıldık. Teşkilatlarımıza ve Ülkücü Kuruluşlarımızla Ülkü Ocaklarımıza yoğun katılımları için teşekkür ederim. Bir yürek olmanın, bir ve beraber olmanın önem arz ettiği böylesi bir süreçte Samsun için teşkilatlar ve Ülkücü Camia ve Türk Milliyetçileri adına bu durum önem arz etmektedir.” dedi.

MHP’nin Samsun’da 2023 seçimlerine hazır olduğunu da belirten Karapıçak “2023 seçimlerine aylar kala tüm teşkilatlarımızla bir bütünüz. Bu birliktelik ve inanmışlığımız Samsun’da sandığa da yansıyacaktır. Hemşehrilerimizin ferasetine güveniyoruz. Bu manada gece gündüz dur durak bilmeden çalışıyoruz. Başarı bizim olacak” dedi.

Grup Toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önemli konulara değindi.

KILIÇDAROĞLU MİLLETİMİZE AÇIKLAMAK ZORUNDA
Devlet Bahçeli: “Kılıçdaroğlu’nun ABD’de ne yaptığı, kimin dümen suyuna girdiği, kimlerle temas kurduğu, kimlerin eline ve avucuna baktığı az çok bellidir. Özellikle kendisine eşlik eden gazetecileri de atlatarak 8 saat süreyle ortadan kaybolması ziyadesiyle kuşkuludur. Kılıçdaroğlu’na soruyorum, o gizemli 8 saat içinde neredeydin? Kimlerle fiskos yaptın, kimlerle geniş bir planın parçası olmayı içine sindirebildin? Kılıçdaroğlu, bu 8 saatin esrarını milletimize açıklamak zorundadır. FETÖ’cülerle görüşüp görüşmediğini, Pensilvanya’da mola verip vermediğini açıklığa kavuşturmak mecburiyetindedir. Türkiye’de bulamadığını ABD’de aramak müflis bir siyasetçinin son çırpınışıdır. Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyareti, dahası başörtüsü istismarından hemen sonra uçağa atlayıp Türkiye’den ayrılışı birbiriyle bağlantılı sancılı gelişmelerdir.” dedi.

ABD BİLETİNİ ALAN İYİ PARTİ’İN DE YOLU YOL DEĞİLDİR!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP’den sonra İYİ Partili bir heyetin de “Türk Festivali bahanesiyle” ABD’ye gideceğini belirterek, “Kılıçdaroğlu’nun gölgeli ziyaretinin hemen akabinde ABD biletini alan İP’in de yolu yol değildir, siyasi zihniyeti milli ve ahlaki esaslara muvafık değildir.” dedi.

OKYANUS ÖTESİNDE ROL DAĞILIMI YAPILIYOR
Okyanus ötesinde rol dağılımı ve iş bölümü yapıldığını belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Zillet ittifakının paydaşları sırasıyla ABD’yi tavaf etmeye başlamıştır. Sipariş gündeme göre, listelenmiş talimatlar uyarınca, FETÖ’nün çekim alanında, emperyalizmin gözetiminde siyaset yapmanın onurlu ve haysiyetli hiçbir yanından bahsedilemeyecektir. Zillet ittifakı, cumhurbaşkanı adayının kim olacağı sorusunun cevabını yanlış yerde aramaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’nı seçecek, belirleyecek ve yetkilendirecek güç ne AB’dir, ne ABD’dir, sadece ve sadece büyük Türk milletidir.” dedi.

HIYANETİN, BOZGUNCULUĞUN VE REZALETİN SOSYAL MEDYA AYAĞINA KİLİT VURMUŞTUR
“Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”a da vurgu yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “Gelişmiş ülkelerde benzerlerine şahit olunduğu üzere, sosyal medyanın hukuki ve ahlaki sınırlara getirilmesi, yalan ve iftira mahiyetli haberlerin önüne geçilmesi iç barış ve huzur ortamı için büyük bir zaruretti.” dedi. Millet İttifakının ilgili değişik ve düzenlemelerdeki 29. maddenin meclisteki kanun görüşmelerinde terörize ederek görüşmeleri sabote etmeye çalıştığını belirterek “Yalan habere bel bağlamayanlar bu yasadan rahatsız olmaz. İftiraya prim vermeyenler, kamu düzenini bozmayı aklından geçirmeyenler, ülkemizin iç ve dış güvenliğini zedelemek için pusuya yatmayanlar bu yasadan asla memnuniyetsizlik duymaz. Geçiniz bunları, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, insan onuruyla insan haysiyetini savunan hiç kimse bu yasaya dudak bükmez, bükemez, bükmemiştir. Dezenformasyon yasası hıyanetin, bozgunculuğun ve rezaletin sosyal medya ayağına kilit vurmuştur.” dedi.

BAŞIMIZ SAĞ OLSUN
Amasra’da meydana gelen maden kazasına ilişkin olarak da başsağlığı dileyen Genel Başkan Devlet Bahçeli “Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessese Müdürlüğü’ne bağlı bir maden ocağında meydana gelen grizu patlamasında hayatlarını kaybeden maden işçilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler diliyorum. Hastanelerde tedavi edilen maden işçilerimize şifalar temenni ediyorum. Başımız sağ olsun diyorum. Rabbim hepimizi, her insanımızı ve aziz milletimizi görünür görünmez kazalardan, belalardan, hastalıklardan, afatlardan esirgesin duasını cümlemizle paylaşıyorum.” dedi.

Ankara’daki MHP Grup Toplantısına MHP Samsun İl Başkanı Abdullah KARAPIÇAK, KAMU-SEN Başkanı Ahmet KESKİN, Türk Tarım Orman Sen Şube Bşk. Coşkun ŞEN, Türk Enerji Sen. Şube Bşk. Turgut KUTLU, Türk Diyanet Sen Şube Bşk. İzzet AŞÇI, Türk Yerel Hizmet Sen Şube Bşk. Osman YAĞMUR, Türk Sağ. Sen Şube Bşk.   Gökhan  ŞAHİN, Türk Eğitim Sen Şube Bşk. Güngör BAĞ, Alaçam Belediye Başkanı İlyas  ACAR, Asarcık Belediye Başkanı Şerif KILAĞUZ, Havza İlçe Başkanı Ferhat  GÜLTEKİN, 19 Mayıs İlçe Başkanı Mustafa  SELÇUK, Yakakent İlçe Başkanı Erol APAYDIN, Asarcık İlçe Başkanı Ecevit  SEZEK, Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun GÜLÜNAY, Vezirköprü Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet  BAŞTUĞ, Terme İlçe Başkanı Hüseyin YÜKSEL, Salıpazarı İlçe Başkanı Hasan YÜKSEL, Çarşamba İlçe Başkanı Kemal DÜZGÜN, Tekkeköy İlçe Başkanı Köksal KISA, Ladik İlçe Başkanı Selami AKTAŞ, Alaçam İlçe Başkanı Orhan SANCAK, Atakum İlçe Başkanı Murat AKOĞLU, İlkadım İlçe Başkanı Özcan KINALI, Bafra İlçe Başkanı Barbaros TURNA, Ayvacık İlçe Başkanı Ali DUMAN, Kavak İlçe Başkanı Cahit KANBER, Kavak Ülkü Ocağı Başkanı Yusuf ATICI, Samsun Ülkü Ocağı Başkanı Gökhan YAŞAR, Canik İlçe Başkanı Süleyman  BALTACI, Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Kadın Koordinasyon Kurulu Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, KAMUSEN’e bağlı İl ve Sendika Şube Yönetim Kurulu Üyeleriyle, Parti Üyeleri katıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber