resim yükle

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur: Ecdadımızın İzinde Olmaya Devam Edeceğiz

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur: Ecdadımızın İzinde Olmaya Devam Edeceğiz
17.03.2024
A+
A-

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajda, Çanakkale zaferi Türk milletinin hürriyet ve istikbali için yazılan destan olduğunu ve şehitlerimizin her zaman minnetle anılacağını vurguladı.

Burhan Mucur, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türk milletinin hürriyet ve istikbali mevzubahis olduğunda Çanakkale destanını yazan şehitlerimiz sonsuza dek hatırlanacaktır. Çanakkale’yi anlamlı kılan bir başka hususiyeti de, bir milletin aynı ülkü etrafında birlik ve beraberlik içerisinde toplanmasıdır. Bu kenetlenme sayesinde Türk milletini yok etmek isteyen düşmanlar bozguna uğratılmış ve yeni zaferlere ilham kaynağı olmuştur. Ebediyen sürecek olan bu birlikteliği de kimse yıkamayacaktır.”

“Her bir köşesinde ayrı bir kahramanlık hikâyesi bulunan ve Çanakkale’yi geçilmez kılarak verdikleri mücadeleyle düşmanlarının bile takdirini kazanmış olan ecdadımız ile ne kadar çok gurur duysak azdır.”

“18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nün 109. yıl dönümünde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatan uğruna can vermiş tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber