MHP Samsun Cumhur İttifakı’nın üç adayın tanıtım programını düzenledi

MHP Samsun Cumhur İttifakı’nın üç adayın tanıtım programını düzenledi
13.01.2024
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı’nda düzenlenen programa, MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Köse, MHP ve Ak Parti’li yöneticilerin katılımıyla, Asarcık Belediye Başkan adayı Şerif Kılağuz, Alaçam Belediye Başkan adayı Ramazan Özdemir ve Salıpazarı Belediye Başkan adayı Osman Yüksel’in tanıtımını gerçekleştirdi.   

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde üç ilçe adayının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmasında, “Bilge Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam, Asarcık, Salıpazarı ilçe Belediye başkan adaylarımızın kimler olduğu bize tebliğ edildi. 7 Ocak Pazar günü İstanbul’da hep birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Halit Doğan’ın elini havaya kaldırdık. Bugün de Cumhur İttifakı paydaşı olan Milliyetçi Hareket Partimizin adaylarının hep birlikte ellerini havaya kaldıracağız. Memleketimize, ilçelerimize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Mucur ayrıca, “Ülkücü Hareket gençleşiyor ve gençleşmeye devam edecek. 2. yüzyılda daha genç kadrolarla ve hanımefendilerimizde sayısını artırarak, elimizden geldiği kadar daha da gençleşerek Cumhur İttifakı olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Genel Başkan Yardımcımız Sadir bey, arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Cumhur İttifakı olarak Atatürk’ün şehri, ilk adımın, istiklalin şehri,  kurtaran şehir Samsun’da Türkiye’nin en yüksek oyunu alan bir ittifak olarak tarihe altın harflerle ismini yazdırıp. İnşallah 1 Nisan sabahı 18’de 18 en yüksek oyla uyanacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Heyecanlı bir gün yaşandığını belirterek, Cumhur İttifakı’nın güçlü birlikteliğini vurguladı. Cumhur İttifakı MHP adaylarını tebrik eden Köse ”Geçmişteki sonuçları aşarak rekor bir oy almayı hedefliyoruz”dedi.

Konuşmanın ardından Asarcık Belediye Başkan adayı Şerif Kılağuz, Alaçam Belediye Başkan adayı Ramazan Özdemir, Salıpazarı Belediye Başkan adayı Osman Yüksel partililere selamlayarak kendilerini tanıttı. Ardından tanıtım programı fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber