Site Rengi

MHP İlkadım ilçe teşkilatından moral matinesi

MHP İlkadım ilçe teşkilatından moral matinesi
17.12.2018
43
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Başkanlığı seçim öncesi moral depolamak amaçlı kadın kolları üyelerine kadınlar matinesi düzenledi.

Programın açılışında İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir yapmış olduğu konuşmada, “Türk tarihinde ve Türk Devlet geleneğinde kadının önemine değinerek, töremizde kadın her daim söz sahibi olmuştur. Türk hakanları devlet törenlerine eşleri ile beraber katılır ve yapılan toplantılarda ve görüşmelerde kadınların siyasi ve idari fikirleri alınırdı, Türk’ün binlerce yıllık devlet geleneğinde olan bu durum milletimizin kadına verdiği önemi ve değeri ortaya koymaktadır. Milliyetçi Hareket üç bin yıllık tarihi birikimi ile bu geleneğin en önemli temsilcisidir, bu anlamda kadınlarımız hareketimiz için büyük önem arzetmektedir.” dedi

Enis düğün salonlarında gerçekleşen matineye,  Kadın ve Aileden Sorumlu İl Başkan yardımcısı Hatice Aysu, Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural, İlkadım ilçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan ve diğer İlçe Kadın Kolları Başkanları Katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı olan İsmail Geçer’in sponsor olduğu kadınlar matinesine ilgi yoğun oldu.

Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile Başlayan matine oyun ve yarışmalarla devam etti

Günün konuğu olan, Ülkücü sanatçı Ferhat Hantal matineye türküleri ile damgasını vurdu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.