resim yükle

Kurnaz: İlkadım’ı özlenen AK Parti belediyeciliğiyle kavuşturmaya az kaldı

Kurnaz: İlkadım’ı özlenen AK Parti belediyeciliğiyle kavuşturmaya az kaldı
14.03.2024
A+
A-

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap, MHP İlkadım İlçe Başkanı Yavuz Anuk ve Cumhur İttifakı Teşkilat mensuplarıyla birlikte Gazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Emine Sehmen’i ziyaret ederek kendisinin ve tüm hastane çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Ziyarette, “Bu vesileyle tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlar, sağlıklı ve mutlu günler dilerim” diyerek söze başlayan İhsan Kurnaz Gazi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Emine Sehmen’e İlkadım’da hayata geçirecekleri projeleri hakkında bilgi verdi.

ÇOK AZ BİR ZAMAN KALDI

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz daha sonra Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. İhsan Kurnaz ziyarette, İlkadım’ın özlenen AK Parti belediyeciliğine kavuşması için çok az bir zaman kaldığına değinerek İlkadım Belediyesinde yönetimsizlikten kaynaklanan bir çözümsüzlük olduğunu ve hatta bütün personelin bir an önce sorunları çözecek, belediyede çalışma barışını yeniden tesis edecek olan İhsan Kurnaz’ın göreve başlamasını beklediklerini kaydetti.

İlkadım’da bir yönetilemezlik ve bir kaosun olduğunu sürekli dile getirdiklerini de sözlerine ekleyen İhsan Kurnaz, “İlkadım Belediyesi mevcut Başkanı İlkadım’a bir iyilik ve önemli bir hizmet yapmak istiyorsa bırakıp gitmelidir. İlkadım’ın kayıp beş yılına yazık. İlkadım’ın heba edilen kaynaklarına, parasına, zamanına yazık.

İlkadım’da hizmetsiz geçen bir kocaman beş yıl var. İlkadımlı kardeşlerimin iyice bunaldığı, hizmetsizlikten çaresiz kaldığı bir beş yıl.

BENİM SÖZÜM SENETTİR

Bakın, ben İhsan Kurnaz olarak söz veriyorum… Benim sözümün kıymetini bilenler bilir. İlkadım’da en zor, en imkânsız hangi problem, yılların birikimi hangi sorun varsa, ben İhsan Kurnaz olarak bu sorunları çözeceğime söz veriyorum. Buna kentsel dönüşümler de dâhildir. Ben söz verirsem o iş ya olacak, ya da olacaktır. Başka ihtimal olamaz. Çünkü benim sözüm senettir…” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber