Kaymakam Hanım jandarma kontrol noktasında farkındalık yarattı

Kaymakam Hanım jandarma kontrol noktasında farkındalık yarattı
09.05.2018
295
A+
A-

Samsun Salıpazarı İlçesinde 05-11 Mayıs Karayolları Güvenlik Haftası nedeniyle gerçekleştirilen etkinlikte Salıpazarı İlçe Kaymakamı yine farkındalık yarattı.

Salıpazarı İlçesinde Karayolları Güvenlik Haftası nedeni ile Samsun İl Jandarma Komutanlığına bağlı Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanlığınca yaptırılan pankart Bereket İlkokulundan bir grup öğrenci tarafından Jandarma kontrol noktasında İlçe Kaymakam Hilal KÜSMES GÜNAYDIN İlçe Jandarma Komutanı Hakan AKÇAY İlçe Emniyet Müdürü İbrahim ÖZDEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali SAVAŞ’ın da katılımı ile açıldı. Jandarma yeleği giyen öğrenciler Çarşamba Jandarma ve Polis Trafik ekipleri ile birlikte trafik kontrolü uygulaması yaptılar. Öğrencilere İlçe Jandarma Komutanlığınca özel olarak hazırlanan hediyeler verildi. İlçe Kaymakamı daha sonra öğrenci, görevli personel ve sürücülerle haftanın önemi ile ilgili bir sohbet gerçekleştirdi. Mutlulukları gözlerinden okunan öğrenciler Kaymakam ve Jandarma Komutanına teşekkür ederek uygulama noktasından ayrıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber