Kastamonu Valisi Meftun Dallı: Büyüklerimize her zaman minnettarız

Kastamonu Valisi Meftun Dallı: Büyüklerimize her zaman minnettarız
19.01.2024
A+
A-

Kastamonu Valisi Meftun Dallı, Güldal Akşit Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi ve Çocuk Evleri Sitesi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle sohbet eden Vali Dallı, “Geçmişten bugüne köprü vazifesi gören, milli ve manevi değerlerimizin nesilden nesile aktarılmasını sağlayan büyüklerimize her zaman minnettarız” dedi…

featured

Kastamonu Valisi Meftun Dallı,  Güldal Akşit Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi ve Çocuk Evleri Sitesi’ni ziyaret etti. İlk olarak huzurevine giden Vali Dallı, burada inceleme yaptı ve huzurevi sakinleriyle sohbet etti.

19012024104154 65579 16573

“HAYIRLI BİR ÖMÜR DİLİYORUM”

Vali Dallı, “Geçmişten bugüne köprü vazifesi gören, milli ve manevi değerlerimizin nesilden nesile aktarılmasını sağlayan büyüklerimize her zaman minnettarız, kendilerine sağlık ve afiyet içerisinde hayırlı uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.

19012024104139 94061 83337

“BURADA BÜYÜK BİR AİLESİNİZ”

Vali Dallı daha sonra Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarla bir araya geldi. Çocuklarla sohbet eden Vali Dallı, “Sizler bu evlerde büyük bir ailesiniz, büyüğünüzle, küçüğünüzle, sorumlu annelerinizle burada bir aile ortamı içerisinde büyüyorsunuz. Size büyük bir önem verip ilgi gösteren devletimizin himayelerindesiniz. Bu fırsatı değerlendirerek geleceğe daha iyi hazırlanmak için sizler de, bizler de gayret edelim” şeklinde konuştu.

19012024104119 42178 59343

Kastamonu Valisi Meftun Dallı: Büyüklerimize her zaman minnettarız

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber