Kars Turizm Birliği Başkanı Özer’den kış sezonu açıklaması

Kars Turizm Birliği Başkanı Özer’den kış sezonu açıklaması
06.12.2023
A+
A-

Kars Turizm Birliği Başkanı Özer’den kış sezonu açıklaması

Kars Turizm Birliği Başkanı Halit Özer, yaptığı kış sezonu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Gerek kayak turizmi gerekse Doğu Turistik ekspresinin seferlerinin yaklaşması ile Bölge turizmcileri umutlu. 2023/2024 kış turizm sezonunda bölgemizde bulunan Tüm Turizm işletmelerin ve de çalışanlarının hazır olduğunu göre biliyoruz. 12 Aralık tren seferlerinin de başlaması ile bölge de yaşanacak hareketliliği görmek mümkün.

Dolu dolu bir sezon geçirmenin umuduyla. Gelecek olan konuklara Tarih,kültür,lezzet,sannat v.b bir çok güzellikler sunulacaktır.

2023 ve 2024 Kış turizm sezonu Kars’ımıza ilçelerimize, esnaflarımıza, turizm işletmelerimize, ve de gelecek olan konuklarımıza şimdi den hayırlı uğurlu olsun.

Hedefimiz olan Kars’a yılda bir milyon  turist sayımıza şükürler olsun ki yaklaşmaktayız.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber