Karaaslan’dan köklü geçmiş güçlü gelecek vurgusu

Karaaslan’dan köklü geçmiş güçlü gelecek vurgusu
30.06.2021
A+
A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Samsunspor’un Kuruluş Yıl Dönümü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“30 Haziran 1965’te kurulduğu günden bu yana sayısız başarılar kazanmış ve şampiyonluklar yaşamış Samsunspor’un Türk futbolunda önemli bir yeri vardır. Samsunspor’umuz 56 yıllık geçmişinde, taraftarlarını sevindiren sonuçlar aldığı kadar tarifi zor acılar da yaşamıştır. 20 Ocak 1989’da meydana gelen elim kaza dolayısıyla yaşadığımız büyük acı bugün bile tazeliğini korumaktadır. Bu vesileyle üzücü kazada hayatını kaybedenleri rahmetle, yaralananları bir kez daha saygıyla anıyorum.

Türk futbolunun köklü kulüplerinden olan Samsunspor’umuz tarihinden aldığı güçle büyük başarılar hedeflemektedir. Tam 56 yıldır Samsunspor’un başarısı için mücadele eden bütün sporculara, teknik heyete, yöneticilere ve büyük Samsunspor taraftarlarına gönülden teşekkür ediyor, takımımızın gelecek sezonda hak ettiği Süper Lig’e çıkacağına inanıyorum.

Samsunspor’umuzun Kuruluş Yıl Dönümü’nü en içten dileklerimle kutluyor, takımımıza başarılar diliyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber