resim yükle

İYİ Parti’li İmren Nilay Tüfekci, basın mensupları ile bir araya geldi

İYİ Parti’li İmren Nilay Tüfekci, basın mensupları ile bir araya geldi
04.06.2024
A+
A-

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanı İmren Nilay Tüfekci, tüm teşkilatlar ile Anadolu’ya inerek, 2028 seçimlerine güçlü bir şekilde hazırlanacaklarını açıkladı.

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanı İmren Nilay Tüfekci, Samsun’da basın toplantısı düzenledi. Tüfekci, Müsavat Dervişoğlu’nun önderliğinde 2028 seçimleri öncesi Anadolu turuna çıkarak halk ile buluşacaklarını söyledi.

Samsun’a gelen İmren Nilay Tüfekci, Atakum ilçesinde Kurupelit Marina sahasında yapılacak yeni yat limanı projesi ile ilgili ÇED toplantısına katıldı. Tüfekci ardından basın mensupları ile biraraya gelerek, İYİ Parti’nin yapılan genel kurultayı sonrası ve 2028 seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Yerel seçimin ardından İYİ Parti’de kurultay yapıldığını kaydeden İmren Nilay Tüfekci, “Yeni kadrolar ve teşkilatlarla 2028 seçimlerine hazırlık çalışmalarını hızlı bir şekilde başlatacağız. Teşkilatlarımızı güçlendirecek ve 2028 seçimi öncesi Anadolu turuna çıkarak il il, ilçe ilçe halkımız ile buluşarak ülkemiz için politikalarımızı anlatacağız” dedi.

Samsun’u İYİ Parti olarak önemsediklerini ve Samsun’da güçlü olmak istediklerini de kaydeden İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanı İmren Nilay Tüfekci, bu nedenle Samsun’da Tüfekci Vakfı’nı kuracaklarını ve eğitim ile ilgili öğrencilere burs çalışmaları yapacaklarına da dikkati çekti.

Toplantıda hazır bulunan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy’da İmren Nilay Tüfekci gibi güler yüzlü bir siyasetçiyi ülkeye ve Samsun’a kazandırdıklarını vurgulayarak “Önümüzdeki seçimlerde Türk siyasetinin İYİ Parti’ye ihtiyacı var” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.