İyi Parti’den Başkan Refaettin Karaca’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

İyi Parti’den Başkan Refaettin Karaca’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
15.04.2024
A+
A-

İyi Parti Salıpazarı İlçe Teşkilatı Belediye Başkanı Refaettin Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerini kazanarak Belediye Başkanlığı görevine başlayan Refaettin Karaca’ya hayır olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Şahin, İyi Parti olarak Salıpazarı’na yapılacak her hayırlı hizmetin destekçisi olacaklarını söyleyen İyi Parti Salıpazarı İlçe Başkanı Şahin, “ 31 Martta seçimler yapılmış ve milletimizin iradesi tecelli etmiştir. Bundan sonra seçimleri geride bırakarak Salıpazarı ilçemizin öncelikleri gündemde olmalıdır. Sandıktan çıkan sonuca herkesin saygı duyması gerekir. Milletimiz bir karar vermiştir. İyi Parti olarak bu karara saygılıyız. Başkanımız hepimizin başkanıdır. Kendisine şahsım ve Partim adına hayırlı olsun diyor, görevinde başarılar diliyorum”dedi.
Belediye Başkanı Karaca ise nazik ziyaretleri için İyi Parti heyetine teşekkür etti. Karaca, “Göreve başladıktan sonra parti rozetimizi çıkarttık. Tüm halkımızın belediye başkanı olarak ilçemize hizmet etmek için kolları sıvadık. Seçimler bitti. Şimdi Salıpazarı’nın sorunlarını çözme, halkımızın taleplerini yerine getirme zamanı. Boşa harcayacak bir dakikamız dahi yok. Milletimize verdiğimiz sözler var. İnşallah hep birlikte bu sözlerimizi bir bir yerine getireceğiz.”ifadelerini kullandı.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.