İş-Pozitif Kadın İstihdamı Projesi ile son 2 haftada 15 bin 262 kadının istihdam etti

İş-Pozitif Kadın İstihdamı Projesi ile son 2 haftada 15 bin 262 kadının istihdam etti
24.02.2024
A+
A-

Işıkhan: İş-Pozitif Kadın İstihdamı Projesi ile son 2 haftada 15 bin 262 kadının istihdam etti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda  İş-Pozitif Kadın İstihdamı Projesi ile son 2 haftada 15 bin 262 kadının istihdam ettiğini açıkladı. paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Güçlü ve büyük Türkiye’ye giden yolun, kadın-erkek her bir insanımızın sosyal ve ekonomik kalkınma sürecinde yer almasından geçtiğine inanıyoruz. İş Pozitif projesini; kadın istihdamını artırmak ve kadınların iş gücü piyasasındaki potansiyellerini tam olarak yerine getirmelerini desteklemek amacıyla hayata geçirmiştik. İstihdamda ve işgücünde en yüksek verilere ulaştığımız, rekorlar kırdığımız bir dönemi yaşıyoruz. İş Pozitif projemizi başlattığımız 9 Şubat’tan bu yana, yani geçtiğimiz 2 hafta içinde; 15.262 kadını işe yerleştirdik.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber