resim yükle

İnsan hayatına dokunacak projeler İlkadım’da yükseliyor

İnsan hayatına dokunacak projeler İlkadım’da yükseliyor
29.03.2023
A+
A-

İlkadım Belediyesi tarafından yapımına başlanılan Hasta Refakatçi ve Şefkat (Kimsesizler) Evi inşaatı hızla yükseliyor. Yapımı devam eden projeler hakkında açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Proje inşaatlarımız hızla devam ediyor. İnşallah en kısa sürede bu tesislerimiz faaliyete geçireceğiz” dedi.

İlkadım Belediyesi’nin insan hayatına dokunan sosyal sorumluluk projeleri ilçede hızla yükseliyor. Hastanelere uzak ilçelerden ve kırsal mahallelerden gelen vatandaşlar için ekonomik anlamda sorun yaratan konaklama ihtiyacını Tepecik Mahallesi’nde karşılanması hedeflenen Hasta Refakatçi Evi’ ve Ataköy Mahallesi’nde yapımı devam eden evsiz ve kimsesiz vatandaşlara yaz-kış sürekli yemek, barınma ve kıyafet imkanı sağlayacak olan Şefkat (Kimsesizler) Evi inşat çalışmalarında kısa sürede büyük yol alındı. Türkiye’ye örnek gösterilecek bu önemli projelerin kısa sürede vatandaşların hizmetine sunulması planlandıklarını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Şehir uygarlığını yükseltmeye yönelik bir belediyecilik yapıyoruz. İnsana dönük, insan odaklı projeleri hayata geçirme gayretinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Sosyal sorumluluk projelerimizin amacı bir tane bina yapıp ‘Ne bina yaptım’ deyip seyretme modeli değil. Bir sosyal kalkınma, sosyal yükselme modeli. Şehrin ihtiyacı olan bütün binaları yapma, ihtiyaç olan hizmetleri verme, bütün insanların yardımına koşma üzerinde kurulu hayatı daha kolay kılan belediyecilik anlayışını ilçemizde hakim kılma gayretinde olacağız” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber