İmren Nilay Tüfekci oyunu kullandı

İmren Nilay Tüfekci oyunu kullandı
31.03.2024
A+
A-

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, Prof.Dr. Necmettin Erbakan Ortaokulu’nda eşi Ali Alper Tüfekci ile beraber oyunu kullanarak, ‘‘ Her şeyden önce Samsunlunun kazanacağı bir sonuç olsun’’ diye konuştu.

Atakum İlçesi Büyükkolpınar Mahallesi’nde bulunan Prof.Dr. Necmettin Erbakan Ortaokulu’na gelerek eşi ile birlikte 1096 numaralı sandıkta oyunu kullanan İmren Nilay Tüfekci, sandık görevlileriyle de selamlaşarak, ‘‘ Biz artık çalışmalarımızı tamamladık ve karar Samsun’un. Bundan sonrasındaki süreçte Samsunlunun oylarına sahip çıkarak ve adil bir şekilde, kazasız belasız sonuçların açıklanmasını bekliyoruz. Sandıktan çıkacak olan sonuç her şeyden önce Samsunlunun kazanacağı bir sonuç olsun. Demokrasimize gölge düşmeyecek bir şekilde güzel bir seçim akşamı geçirelim’’ dedi.

Oy kullanma işleminin ardından sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen İyi Parti Büyükşehir Adayı Tüfekci, okul bahçesindeki vatandaş ile de selamlaşarak, seçim sonuçlarını beklemek için Seçim Koordinasyon Merkezi’ne hareket etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber